Děti celebrit

Miminka roku 2019: Princ Archie byl nejočekávanější, ale ne jediný

Meghan a Harry ukázali svého syna
Zdroj: Profimedia
Michaela Trochová
Michaela Trochová
Publikováno 25. 12. 2019
Téma:

Rok 2019 byl velmi plodný i pro tváře Televize Nova, dítě porodily moderátorky zpráv Petra Svoboda i Renáta Czadernová nebo hvězda Ulice Tereza Bebarová. Ve světe se rodily i děti, které slavným párům odnosily náhradní matky.

I když celý svět ostře sledovat zejména těhotenství vévodkyně Meghan a prince Harryho, rodina se rozrostla mnoha dalším slavným tvářím jak ve světě, tak u nás.


LEDEN


Utajit, že je těhotná, se až do dvou měsíců před porodem dařilo tajit herečce Tereze Bebarové, známé především jako Světlana Nyklová ze seriálu Ulice. 2. ledna přivedla na svět holčičku jménem Sofie. „Druhý porod byl pro mě krásný a zásadní životní zážitek. Na rozdíl od prvního, který nakonec skončil neplánovaným císařským řezem, byl tento spontánní,“ prozradila své emoce. Na miminko se moc těšila i její prvorozená dcera Klaudie, která je prý vzornou starší sestřičkou.


ÚNOR


Rapper Kali
, kterého znají diváci The Voice Česko Slovensko jako jednoho z koučů, se o radostnou novinku, že je čerstvým tatínkem, podělil 15. února. Přítelkyni Alice mu porodila holčičku, která dostala po Kaliho mámě nevšední jméno Kornélia. Že čekají první miminko, rapper s přítelkyní dlouho tajili. Svatbu zatím nestihli, prý je ale v plánu na příští rok.

 

 


BŘEZEN


Americká zpěvačka, herečka a módní návrhářka Jessica Simpsonová se 19. března stala trojnásobnou maminkou. K šestileté dceři Maxwell a pětiletému synovi Acemu přibyla holčička Birdie Mae. Děti vychovává společně s manželem, profesionálním hráčem amerického fotbalu Ericem Johnsonem.

 

 

 

1
2 3 4
TN.cz