Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

robinsonův ostrov

Mirek se po vypadnutí chlubil: Umí teď věc, kterou zvládají malé děti

Robinsonův ostrov - 32. díl - 10
Zdroj: TV Nova
Zina Mirka zradila

Na Robinsonově ostrově už zůstávají jen čtyři soutěžící, kteří si to mezi sebou rozdají jak o titul, tak o pohádkovou výhru 2,5 milionu. Stane se druhým českým Robinsonem Martin, Zina, Martina nebo Terry?

I když to posledních několik dílů vypadalo, že je Mirek na koni, nakonec mu vrazila kudlu do zad ta, kterou předtím několikrát zachránil. Zina se na poslední chvíli rozhodla přidat k ženské alianci a Mirka to stálo život, alespoň tedy ten herní. A právě Zina s Mirkem si o své koalici povídali s moderátorem Ondrou v pořadu Jak to vidí Robinsoni.

 

Mirek sice z vypadnutí byl hodně smutný, zároveň byl ale rád, že se na ostrově naučil spoustu věcí. "Mně přijde, že jsem se zlepšil i ve čtení docela," přiznal se smíchem, když se zpětně viděl, jak předčítá vzkazy pro kmen.

 

Zina se pochlubila, že je teď v práci za hvězdu. "Můžu psát i na oddělení, na které se normálně nepíše a ostatní by za to dostali vynadáno," svěřila se. "Takže si můžeš stěžovat víc než ostatní," pochopil Ondra. "Přesně tak," přitakala Zina.

 

 

Do hry se nakonec z ostrova vykoupení vrátil Martin. "Ostrov vykoupení šel hodně mimo nás a my jsme to možná i dost nedoceňovali. Brali jsme, že tu naši social game nehrají. Ale jsem docela rád, že jsem se tam nekoukl," řekl Mirek.

 

Proč Zina Mirka zradila? A co si oba mysleli o návratu Martina? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Robinsoni. Středeční díl Robinsonova ostrova si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz