nová móda

Miss Chlupy v podpaží: Tohle jsou vítězky, jak se vám líbí? FOTKY

Miss Chlupaté podpaží - 6
Zdroj: Weibo
ilustrační foto
Téma:

Stovky žen soutěžily v tom, která má krásněji zarostlé podpaží. Vážně. A byla vyhlášena vítězka. Podívejte se, kdo historicky první klání Miss chlupy v podpaží vyhrál.

Anketa

Líbí se vám u žen zarostlá podpaží?

Hlasovalo 2950 lidí.
Fotky s chlupatým podpažím zaplavily čínskou obdobu facebooku weibo. Soutěž o nejhezčí zarostlé podpaží byla součástí kampaně za ženská práva a trvala měsíc. Vítězky byly určeny podle počtu lajků, které se pod jejich fotkami sešly.

 

První místo získala uživatelka Zhu Xixi, která měla plné zuby toho, jak její přítel považuje za naprosto samozřejmé, že bude mít podpaží vždy dokonale vyholená.

 

Na druhém místě skončila Chacha. Fotku na weibo umístila, aby se tak připojila ke kampani proti domácímu násilí. "Miluju své měkké chloupky. A doufám, že je ostatní dívky ukážou beze strachu," uvedla.

 

 

Na třetím místě se umístila Miao Zhao. Její heslo je "I chlupatá jsem krásná" s tím, že když někoho nebaví se holit, tak se prostě holit nemá.

 

GALERIE: Miss Chlupaté podpaží

1
/
8
Zdroj: Weibo
Miss Chlupaté podpaží - 9 ; Chacha skončila druhá

 

Podivnou módu přikrmují i některé celebrity. Nedávno se objevila na veřejnosti se zarostlým podpažím Jemima Kirke nebo Miley Cyrus. Co téhle podivné módě říkáte vy?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Přítel Emmy Smetany se inspiroval u Miley Cyrus: Taky si neholí podpaží

Kráska a zvíře v jednom: Chlupatá tanečnice fascinuje svět

Související témata:
hel TN.cz