Nepovedený střih

Místo tygra akordeon: Takhle dopadl kocour po zásahu holiče

Kocour a hrozný účes - 4
Zdroj: Instagram/ollietheslinkycat

Každému z nás se někdy stalo, že se vrátil od kadeřníka s nepovedeným účesem. To samé se stalo Oliverovi. Nutno podotknout, že Oliver je kocour a vypadá teď jako akordeon. Původní záměr páníčka ale byl, aby jeho mazlíček vypadal jako tygr.

Oliver je rodinný kocour. Dosud si žil v klidu a v pohodě. Nikdo ho totiž neznal a nebyl tedy důvod si z něj dělat legraci. Jednoho dne ale vzal otec rodiny Olivera ostříhat. A pak se to stalo. Oliver se vrátil od zvířecího kadeřníka a vypadal jako akordeon.

 

Nejlegračnější na nastalé situaci je původní záměr. Páníček chtěl, aby kocour vypadal jako tygr. Mezery mezi jeho dlouhými chlupy tedy měly představovat pruhy. Otec nijak nepopírá, že si chtěl i trochu vystřelit ze své ženy. To se ale příliš nepovedlo.


Na twitter snímek směšného Olivera umístila dcera Caitlin Christine a přidala i zprávu, kterou jí poslala její matka. "Zabiju tvého otce. Odložil tam Olivera, a když se vrátil, tak Oliver takhle vypadal. Jsem tak naštvaná. Na termín jsme čekali dva měsíce. Nemůžu se na Olivera ani podívat. Vypadá absolutně směšně," píše jí.


V rodině to možná způsobilo rozbroje, ale na internetu je Oliver hvězdou. Má dokonce vlastní instagramový účet


GALERIE: Kocour a hrozný účes

1
/
3
Zdroj: Instagram/ollietheslinkycat
Kocour a hrozný účes - 3

han TN.cz