První schůzka

Žena v Brně si domluvila rande, probudila se přivázaná k posteli

Týraná žena
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

V pondělí večer vyjížděla policie k pádu z okna v Dobrovského ulici v Brně. Podle informací policie šla žena na schůzku s dvaatřicetiletým mužem, se kterým se seznámila přes internet. Muž ji však měl svázat a dusit. Poté ji držel v jednom z pokojů. Později se ženě podařilo osvobodit a vyskočit z okna. Záchranáři ji se zraněními převezli do nemocnice.

Na své rande jen tak nezapomene žena z Brna, která se přes internet seznámila s mužem (32). Schůzka se však změnila v horor. Když se žena rozhodla odejít pryč, z muže se měl vyklubat tyran.

 

"Z dosavadního vyšetřování je zřejmé, že se dvojice seznámila přes sociální síť. O průběhu domluvené návštěvy měl však obviněný zřejmě jinou představu. Odcházející ženu měl dusit a vzápětí i svázat. Žena se z bezvědomí probrala přivázaná k posteli," uvedl mluvčí Pavel Šváb.

 

 

Žena také policistům řekla, že ji chodil kontrolovat, ale nic víc po ní nechtěl. Vzal ji také doklady, peníze, mobil a boty. Napadené se podařilo vysvobodit z pout a rozhodla se vyšplhat do střešního okna, aby si přivolala pomoc.

 

"V momentě, kdy se k ní přiblížil obviněný, pak z okna vyskočila. Při pádu utrpěla poranění, se kterými byla převezena do nemocnice," dodal Šváb.

 

Policie muže zadržela a obvinila ze zbavení osobní svobody a loupeže. Dále policie veřejnost varuje před seznamováním přes internet. Lidé by měli být velmi opatrní. První schůzku si je lepší domluvit na nějakém veřejném místě.

reg TN.cz