dlouhý pád

Záhadná smrt krásné nevěsty: Na svatební oslavě vypadla z balkonu

Kirsty Maxwellová
Zdroj: facebook
Kirsty Maxwellová s manželem
Téma:

Tragicky skončila svatební oslava Kirsty a Andyho Maxwellových. Nevěsta záhadně vypadla z 10. patra budovy ve španělském Benidormu! Případ provází řada nejasností. Policie zatkla jednoho z mužů, jehož výpověď neseděla s výpověďmi ostatních.

Britka Kirsty Maxwellová oslavovala svou svatbu s 35 přáteli. Hodně se pilo a někteří zřejmě také brali drogy. Všechno vypadalo jako klasická oslava, pak ale přišla ohromná rána. Nevěsta v sobotu brzy ráno vypadla z 10. patra a na místě zemřela.

 

Podle policejního vyšetřování přišla Kirsty po oslavě do svého bytu kolem 4. hodiny ráno, o dvě hodiny později ale opět vyrazila ven. Oblečená a bosá skončila v pokoji nad tím jejím, v němž bydlelo 5 Britů, které ale mladá žena podle portálu Mirror vůbec neznala.

 

Kolem osmé ráno vypadla žena z balkonu. Co přesně se stalo, není jasné, nicméně policie vyšetřuje případ jako nehodu. Nevyloučila ale ani sebevraždu. Muž, který ženě nad ránem otevřel, byl v úterý zatčen.

 

 

Podle portálu Mirror se jedná o preventivní opatření, protože výpověď tohoto muže se neshodovala s výpověďmi ostatních. Celý případ stále provází nejasnosti, nejspíš však nakonec bude cizí zavinění vyloučeno, píší britská média.

 

"Mohu potvrdit, že žena narozená v roce 1989 spadla z bytu v 10. patře ve městě Benidorm a na následky zranění na místě zemřela. Další okolnosti se vyšetřují," uvedla policejní mluvčí pro portál Mirror.

klma TN.cz