milovnice aut

Mladá maminka nečekaně zemřela, na její počest vyjede spanilá jízda

Mladá maminka nečekaně zemřela
Zdroj: Girlswithcars
Mladá maminka nečekaně zemřela
Roman Dolejský
Roman Dolejský
Publikováno 10. 9. 2019
Téma:

Na svoji kamarádku a hlavně maminku malého chlapce nechce zapomenout parta motorových nadšenkyň. Ty se na její počest rozhodly uspořádat spanilou jízdu, na niž se už přihlásily stovky lidí. Pro syna zemřelé kamarádky také připravují veřejnou sbírku.

Nikola byla velká nadšenkyně do aut, stala se i členkou dívčí party Girlswithcars (Holky s auty), která sdružovala milovnice automobilismu po celé republice. Na konci srpna ale nečekaně zemřela.


Bývalá Nikolina parta se na její počest rozhodla uspořádat spanilou jízdu. "V automobilovém průmyslu převládají spíše muži, tak jsme vytvořily skupinu holek, které se o auta zajímají a pořádají i tuningové akce. Spojuje nás láska k autům," řekla jedna ze zakladatelek party. Nikolu popsala jako přátelskou a oblíbenou.

 

NIkola (zcela vlevo) se svou partou milovnic motosportu:


Prostřednictvím facebooku se na spanilou jízdu přihlásilo více než 200 lidí, dalších skoro 600 má zájem. Místo setkání je v sobotu v Praze, kolona pak zamíří do Brandýsa nad Labem k Nikolině bydlišti. Tam účastníci zapálí svíčky. Více informací naleznete zde.

 

 


Parta vyřizuje i založení transparentního účtu, ten by měl být určený pro jejího syna. "Niky nebyla jenom naše kamarádka, ale také maminka. Abychom její rodině pomohly v tak těžké životní situaci, rozhodly jsme se uspořádat veřejnou sbírku," uvedla dívčí parta.

 

Smrtí Nikoly se zabývá policie, která s největší pravděpodobností vyloučila cizí zavinění.

TN.cz