Smrtící koupel

Dívku uškvařil ve vaně telefon. Během koupele jí spadl do vody

Olze spadl mobil do vany, okamžitě zemřela
Zdroj: VKontakte, Profimedia
Olze spadl mobil do vany, okamžitě zemřela
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
9.12. 2020 22:52
Téma:

Tragicky skončila koupel 24leté ženy z ruského Archangelsku. Do vany šla s mobilem, který navíc nabíjela. Když jí přístroj spadl do vody, elektřina ji doslova uškvařila. Její spolubydlící ji našla mrtvou.

Přestože už kvůli tomu zemřely desítky, možná stovky lidí, Olesya Semenova se nebála a koupala se s mobilem zapojeným do zásuvky. 

 

Přístroj jí spadl do vody a elektřina ji doslova uškvařila, píše portál Daily Mail. Mladou ženu z Archangelsku na severozápadě Ruska našla její spolubydlící Darja mrtvou.

 

"Křičela jsem na ni, třásla jsem s ní, ale byla mdlá, nedýchala a nevykazovala žádné známky života," popisovala operátorovi tísňové linky. Záchranáři už ale její kamarádce pomoct nemohli.

 


"Opravu mě to vyděsilo. Když jsem se jí dotkla, dostala jsem elektrický šok. Ve vodě plaval smartphone, byl v nabíječce," popsala později ruským médiím.

 

Podle záchranářů nemůže být o příčině smrti Olesye pochyb. Její mobil spadl do vody a ona zemřela téměř okamžitě. S telefonem se podle přátel koupala pravidelně.

 

"Tahle tragédie nám opět připomíná, že voda a elektronika zapojená do zásuvky nejdou dohromady. Platí to o jakémkoliv zařízení," upozornili záchranáři na nebezpečí používání mobilů nebo tabletů v blízkosti vody, na které spousta lidí stále nedbá.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz