otřesný útok

Lesbičky se odmítly líbat, pak je mladíci zbili! Policie je dopadla

Napadené dívky
Zdroj: facebook, Melania Geymonat
Téma:

Londýnské policii se podařilo v pátek zadržet čtyři mladíky, kteří jsou podezřelí z květnového napadení letušky společnosti Ryanair a její přítelkyně. Během jízdy v autobuse po ženách měli požadovat, aby se líbaly. Když to neudělaly, brutálně je mladíci zbili. Teď je čeká výslech na policii.

Otřesný zážitek zažila ke konci května při ranní jízdě londýnským autobusem osmadvacetiletá Melania Geymonatová z Uruquaye a její americká přítelkyně Chris. Když seděli v horní části autobusu, přišla k nim skupina čtyř mladíků.

 

Nejdřív po nich chtěli, aby se před nimi začaly líbat. Ženy to však odmítly a snažily se situaci uklidnit. To se však nepodařilo a mladíci pár brutálně napadli. Poté je ještě okradli. Po útoku se ženy okamžitě obrátily na londýnskou policii, která začala případ vyšetřovat.

 

V pátek mluvčí policie oznámil, že se podařilo dopadnout čtyři muže ve věku 15 až 18 let, informoval deník Mirror. Všichni jsou podezřelí z loupeže a napadení lesbického páru. "Byli vzati do jednotlivých policejních stanic v Londýně, kde budou vyslýcháni," řekl mluvčí policie.

 

 

Útok na ženy odsoudil například starosta Londýna Sadiq Khan. "Byl to odporný misogynistický útok. Útoky na LGBT+ komunitu nebudou v Londýně tolerovány," napsal politik na twitter. Přidala se k němu také premiérka Theresa Mayová. "Byl to děsivý útok a mé myšlenky jsou s párem. Nikdo by neměl skrývat to, kdo je a koho miluje. Musíme spolupracovat na odstranění nepřijatelného násilí vůči komunitě LGBT," řekla Mayová.

reg TN.cz