Strkanice na zastávce

Mladíci se rvali jako koně, málem přitom spadli pod tramvaj. VIDEO

Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Publikováno 25. 9. 2019
Téma:

Rvačku tří mladíků a jedné dívky na tramvajové zastávce řešili v úterý pražští strážníci. Dva cizince, kteří napadli třetího, zadrželi a předali policistům, kteří zjišťují, co konfliktu předcházelo. Napadený mladík skončil v nemocnici. A to může být rád, že jen se zraněními ze rvačky. Nebezpečně blízko totiž od bojujících cizinců projížděly tramvaje.

Strážníci se o rvačce dozvěděli tak, že jejich hlídku zastavil a upozornil muž, který konflikt viděl. Bitku na tramvajové zastávce v ulici Milady Horákové zachytily i bezpečnostní kamery.

 

Když hlídka se zapnutými majáky na místo dorazila, jeden z agresorů se hned dal na útěk. Další tři lidé – druhý z útočníků, napadený mladík a jeho přítelkyně – na výzvu strážníků zůstali stát.

 

Další hlídka uprchlého útočníka našla v Jirečkově ulici, kde se před strážníky snažil schovat, a dovezla ho zpátky na místo, kde se předtím rval.

 

 

"Při kontrole, zda muži nejsou ozbrojeni, se mladík, který už jednou uprchl, opět pokusil o útěk. Strážníci ho pomocí donucovacích prostředků a pout rychle vrátili zpět. Zraněný 21letý mladík byl přivolanými záchranáři převezen k ošetření do nemocnice. Strážníci asistovali policistům při převozu mladíků ve věku 18, 21 let a 18leté dívky na policejní stanici," uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

 

Podle strážníků měli tři mladíci a dívka, která napadeného cizince bránila, štěstí, že nedošlo k velké tragédii. Jen pár desítek centimetrů od nich projížděly tramvaje.
 

Související témata:
TN.cz