frajeřina na internátě

Mladík (16) vypadl z balkonu ve třetím patře, nejspíš kvůli alkoholu

Téma:

Českobudějovická policie vyšetřuje případ šestnáctiletého mladíka, který v noci na středu vypadl z balkonu ve třetím patře. S kamarády na pokoji nejspíš popíjel alkohol.

Frajeřina, která mohla skončit fatálně. Šestnáctiletý mladík dnes v noci popíjel se svými kamarády na internátě v Českých Budějovicích. Před svými spolubydlícími měl předvádět skoky přes zábradlí balkonu, jenže akrobatický kousek mu nevyšel a volným pádem spadl ze třetího patra.

 

"Při přeskakování zábradlí z třetího patra spadl na zem. Jeho kamarádi přivolali vychovatelku, ta hned na to zdravotnickou záchrannou službu," uvedl mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.

 

Záchranáři ošetřili mladíka na místě. Komunikoval s nimi, stěžoval si ale na bolesti hrudníku. Sanitka ho proto převezla na traumatologické oddělení českobudějovické nemocnice.

 

Vypadá to, že mladík měl obrovské štěstí. Policii ale bude zajímat, jak se šestnáctiletý mladík a jeho kamarádi k alkoholu vůbec dostali.

 

 

Policie v souvislosti s tímto případem upozorňuje, že by lidé měli být v době vánočních večírků na sebe maximálně opatrní a chovat se tak, aby nepotřebovali pomoc záchranářů a policistů.

Michaela Králová/klma tn.cz / TV Nova