Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.11. 2018 14:22
Tragická nehoda

Mladík (†18) nezvládl řízení a narazil do stromu. Na místě zemřel

Zdroj: TV Nova

Krátce před 13. hodinou havaroval na silnici u Větrného Jeníkova na Jihlavsku teprve osmnáctiletý řidič. Podle svědků ve vysoké rychlosti nezvládl vůz a narazil do stromu. Mladík byl na místě mrtvý.

Automobil vyletěl ze silnice kousek za Větrným Jeníkovem. Nehoda se stala na silnici II. třídy číslo 523, která obec spojuje s Jihlavou. Auto jelo směrem od Jihlavy. Náraz do stromu černý vůz zcela zničil.

 

Podle informací TV Nova řídil teprve osmnáctiletý mladík. Svědci na místě nehody řekli, že jel velmi rychle. Podmínky přitom byly velmi špatné, silnice byla kluzká a kolem místa nehody se snášela mlha. Když jej vyprostili z vraku vozu, už mu záchranáři nemohli pomoci.

 

Že má nehoda tragické následky, potvrdila i policejní mluvčí Dana Čírtková. "Následky dopravní nehody jsou fatální. Ve vozidle v době nehody cestoval pouze řidič, který na místě zemřel," uvedla ve 14 hodin Čírtková.

 

 

Silnice II/523 je kvůli nehodě uzavřená. Na místě pracují vyšetřovatelé a úsek by měl být znovu otevřen až zhruba v 17 hodin.

 

"Další okolnosti nehody jsou v současné době předmětem šetření na místě," dodala policejní mluvčí.
 

vbo TN.cz