galerie děsivá proměna

Mladík chce být jiný než ostatní: Mění se v mimozemšťana

Mimozemšťan Vinny
Zdroj: Instagram
Téma:

Mladý Američan Vinny Ohh není spokojený se svým vzhledem. Chce být inspirací pro ostatní a chce být jiný. A tak se mění skutečně v "neobyčejnou bytost". Pomocí plastických operací se mění v mimozemšťana.

Mladík z Los Angeles propadl touze vypadat jinak než ostatní. Do plastických operací vrazil už více než milion korun. "Nechci být ani muž, ani žena. Chci, abych vypadal přesně tak, jak se cítím uvnitř," popisuje svou touhu muž, jehož příběh zveřejnil portál Daily Mail.

 

S prvními plastikami začal už v 17 letech. To si nechal vyplnit rty, následovaly tváře, lícní kosti a obočí. Za šest let absolvoval 110 plastických operací.

 

Aby docílil "mimozemského" zjevu, používá černé kontaktní čočky a střídá barvy vlasů od křiklavě fialové po brčálově zelenou.

 

GALERIE: Mladík se mění v mimozemšťana

1
/
5
Zdroj: Instagram
Mimozemšťan Vinny - 4

 

Nyní plánuje, že si nechá odstranit genitálie, bradavky a pupík. "Není jediný důvod, proč bych měl mít genitálie," vysvětlil lakonicky Vinny.

 

 

Pravidelně zveřejňuje fotografie své proměny na instagramu, kde ho sledují tisíce lidí. A co je horší, prý inspiruje řadu teenagerů, kteří by chtěli vypadat jako on, dodává web Daily Mail.
 

Související témata:
TN.cz