Objasněná vražda

Mladík chtěl utišit vyšilující partnerku, místo toho ji uškrtil!

Téma:

Až znalecký posudek odhalil, že smrt mladé ženy v jednom z bytů v Táboře nebyla nešťastná souhra okolností, ale vražda. Soudní lékař totiž zjistil, že dotyčná byla uškrcena.

"K incidentu mezi mužem ve věku šestadvaceti let a jeho obětí, devětadvacetiletou ženou, došlo ke konci listopadu v jednom z bytů panelového domu v Táboře. Po slovní rozepři došlo mezi dvojicí k fyzickému napadení, které skončilo ženinou smrtí," vysvětluje policejní mluvčí Lenka Krausová.


Podle informací TV NOVA byli muž i žena narkomani a právě vyzkoušeli nový "matroš". Jenže po podání drogy začala být žena hysterická a partner se ji snažil utišit tím, že ji začal škrtit.Když ráno zjistil, že jeho partnerka nedýchá, zavolal záchranáře a o všem se tak dozvěděla i policie. "Na základě znaleckého posudku, který prokázal, že v tomto případě nešlo o nešťastnou náhodu, jihočeští kriminalisté čin překvalifikovali," doplnila Krausová.


Kriminalisté tak mladíka na začátku tohoto týdne mladíka zadrželi, vyslechli a požádali soud, aby ho umístil do vazby. Tam nyní útočník čeká na soud, který ho může poslat do vězení až na 18 let.

pez TN.cz