Tragédie Na Bulovce

Mladík náhle zemřel v nemocnici, případ už prověřuje policie

Nemocnice Na Bulovce
Zdroj: Mediafax
Nemocnice Na Bulovce
Téma:

Pražští policisté prověřují úmrtí dvacetiletého mladíka, který v noci z úterý na středu spáchal sebevraždu v prostorách interny Nemocnice Na Bulovce. V péči lékařů přitom skončil právě proto, že vyhrožoval, že si ublíží.

"Přibližně hodinu před úterní půlnocí bylo na linku 112 nahlášeno, že dvacetiletý mladík vyhrožuje sebevraždou a dochází k sebepoškozování. Kromě nás vyjeli i zdravotníci," řekl v pátek TN.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

Dodal, že muž měl být pod vlivem blíže neupřesněné omamné látky. "Následně byl za našeho doprovodu převezen na Bulovku," doplnil Hulan.

 

 

Za několik hodin policisté na Bulovku vyjížděli znovu - mladý muž totiž bohužel své výhrůžky splnil a opravdu si sáhl na život. Podle informací TN.cz se oběsil. "Přivoláni jsme byli ve středu v půl páté ráno. Nyní prověřujeme všechny okolnosti úmrtí a zjišťujeme, zda nebyl porušen zákon," uzavřel Hulan.

 

Událost potvrdil pro TN.cz i mluvčí nemocnice Filip Řepa. "Pacient nebyl v bezprostředním ohrožení života a ve stabilizovaném stavu, nicméně bohužel v brzkých ranních hodinách 23.1. zemřel bez cizího zavinění. Věc je v současné době předmětem prověřování policie s tím, že pravděpodobnou příčinou úmrtí byla sebevražda," uvedl Řepa s tím, že žádné bližší informace nemůže poskytnout.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sebevražda jako (ne)řešení problému? Co dělat ve chvíli, kdy už nemůžete dál
Co s vámi dělají drogy – hned a s odstupem!

Související témata:
pez TN.cz