Lidská hyena

Mladík v Ostravě bezcitně přepadl stařenku (73), až letěla vzduchem!

Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 17:10
8.11. 2019 16:47
Téma:

Absolutně ničeho se zřejmě neštítil mladík v Ostravě. Minulý týden v pondělí totiž podle policistů okradl 73letou stařenku přímo u tramvajové zastávky. Policisté muže nakonec dopadli, nyní mu hrozí 10 let za mřížemi.

"Muž měl dne 28. října letošního roku okolo 19:30 hodin u podchodu Frýdlantských mostů přistoupit zezadu k ženě (73), které chtěl z ruky vytrhnout kabelku. Na první pokus se mu to nepodařilo, proto svůj útok opakoval," informovala policejní mluvčí Eva Michalíková.

 

Seniorka v tu chvíli upadla nebezpečně na zem. Toho mladík využil a s kabelkou zmizel pryč. "V této se nacházela mimo jiné finanční hotovost, platební karta, ale také mobilní telefon," popsala mluvčí policie s tím, že muž měl následně navštívit hernu v centru Ostravy. V ní měl údajně ukradené peníze utratit na herních automatech.

 

 

Mladíka se policistům i díky bezpečnostním kamerám podařilo dopadnout, k činu se následně přiznal. "Podezřelému muži bylo sděleno obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a z přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," dodala Michalíková. Soudce muže poslal do vazby, teď mu hrozí až deset let za mřížemi.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz