Mladý exhibicionista

Velká pátrací akce po deviantovi: Ptá se žen na cestu a onanuje!

masturbace
Zdroj: oficiální zdroj
masturbace
Téma:

Policisté pátrají po mladíkovi, který jezdí v modré dodávce a na ulici oslovuje ženy. Ptá se jich na cestu a následně je láká na sex. Případy se již odehrály v Příbrami, ale také na pražské Zbraslavi. Policie muže viní z výtržnictví.

„Mladík se svou modrou dodávkou několikrát zastavil u žen, které v tu chvíli stály na autobusové zastávce. Nejdříve se žen ptal na cestu na místo, které se nachází kousek od zastávky. Při vysvětlování cesty se pak mladík tvářil nechápavě,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 


Právě z toho důvodu mladík lákal ženy do auta, aby mu cestu ukázaly. Žádná z žen ovšem do dodávky nenastoupila. Důvodem byla skutečnost, že mladík v průběhu rozhovoru vytáhl přirození a začal před přítomnými ženami onanovat. Zároveň řekl, že potřebuje pomoci i s něčím jiným, ovšem se svými sexuálními nabídkami ani jednou úspěšný nebyl.

 

 

Policisté zatím vědí o případech v Příbrami a na pražské Zbraslavi, ovšem domnívají se, že žen, před kterými mladík onanoval, může být více. „Apelujeme na ženy a dívky, které se do podobné situace dostaly, aby se přihlásily na policejní služebně v Praze-Radotíně nebo využily linku 158,“ řekl Hulan.

Související témata:
TN.cz