Tragická smrt

Mladík usnul se sluchátky v uších. Našli ho mrtvého s krví v uchu!

Spaní se sluchátky na uších
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Šestnáctiletý mladík usnul se sluchátky v uších, zatímco si dobíjel baterii v mobilu. To se mu stalo osudným - zabil ho totiž elektrický proud!

Poslouchat hudbu prostřednictvím sluchátek a dobíjet si zároveň mobil je každodenní rutinou mnoha lidí. Tragický osud mladíka z Malajsie některé z nich možná přesvědčí o tom, že to není nejlepší nápad.

 

Šestnáctiletý chlapec večer usnul se sluchátky v uších, zatímco se jeho mobil nabíjel. Ráno se ho jeho matka pokoušela probudit, to se jí však nepodařilo. S hrůzou zjistila, že mu z levého ucha vytéká krev.

 

Zavolala ihned lékaře, ten ale mladíkovi pomoci nedokázal. Zoufalé matce oznámil, že její syn je mrtvý - zabil ho elektrický proud. Ucho měl uvnitř zčernalé popáleninami, které způsobila elektřina. Tělo bylo předáno k pitvě a ta předpokládanou příčinu smrti potvrdila.

 

 

 

Bratr mrtvého chlapce řekl, že když se dotkl kabelu, dostal slabý elektrický šok. Rodina případ zveřejnila na sociálních sítích jako varování pro ostatní lidi, aby si uvědomili rizika používání mobilu při nabíjení.

sei TN.cz