pod vlivem

Mladík zaútočil na auto lahví alkoholu. Střepy pořezaly policistu

Muž zaútočil na policistu lahví alkoholu
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Neobvyklý případ řeší policisté v Olomouckém kraji. Mladík pod vlivem drog přišel k policejnímu autu a bezdůvodně oknem prohodil lahev alkoholu. Střepy pořezaly policistu, který seděl za volantem. Policista naštěstí utrpěl jen lehčí zranění.

Policisté se v úterý v Hranicích na Přerovsku setkali s opravdu neobvyklým útokem. Mladík bezdůvodně napadl stojící policejní auto. Oknem prohodil půllitrovou lahev alkoholu, střepy zranily policistu, který v tu chvíli v autě seděl.

 

GALERIE: Mladík zaútočil na policistu lahví alkoholu

1
/
5
Zdroj: Policie ČR
Muž zaútočil na policistu lahví alkoholu

 

"Policista seděl na místě řidiče." sdělila Miluše Zajícová, mluvčí olomoucké policie. Střepy jej poranily, naštěstí však zranění nebylo vážné. Hned na místě jej policie zatkla. "Mladíkovi policie naměřila hodnotu přes jedno promile. Také orientační test na návykové látky byl pozitivní,“ doplnila.

 

 

Policie zdrogovaného mladíka na místě zadržela. Jenže i po převezené na policejní služebnu byl muž agresivní. Přivolaný lékař usoudil, že nejlepší bude mladíka transportovat do psychiatrické léčebny. Zadržený útočník je nyní podezřelý z násilí proti úřední osobě a poškození cizí věci.

Související témata:
mj TN.cz