smutná zpráva

Mladík zemřel při požáru chaty! Muž se zranil při pokusu o jeho záchranu

Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 16.11. 2019 20:23
Téma:

Při požáru chaty ve Vratkově na Havlíčkobrodsku zemřel třicetiletý mladík. Muž, který se ho pokusil z plamenů zachránit, skončil v péči lékařů. Na místě stále zasahují hasiči, kteří se snaží zjistit přičinu tragédie.

"Informaci o požáru chaty ve Vratkově na Havlíčkobrodsku jsme na lince tísňového volání přijali po desáté hodině. Na místo události vyjely jednotky hasičů z Kraje Vysočina a Pardubického kraje. V době jejich příjezdu byla chata v plamenech a záhy se propadla část střešní konstrukce," popsal TV Nova mluvčí hasičů.

 

Na místě zasahovala záchranná služba. Třicetiletého muže se ale už nepodařilo zachránit. V péči lékařů skončil muž, který se pokusil o záchranu mladíka z hořící chaty. V péči záchranářů skončila také šokovaná žena. "Na miste je policejní psycholog, členové posttraumatického týmu a také naši vyšetřovatelé, kteří intenzivně zjišťují příčinu vzniku požáru," dodal mluvčí.
 

 

V říjnu se podobná tragédie odehrála v Černošicích ve Středočeském kraji. Starší muž zemřel při požáru chaty. Žena stihla před plameny utéct a zavolat hasiče. Záchranáři ji se zraněním odvezli do nemocnice. V chatě uhořel také pes.

 
Při požáru chaty zemřel starší muž a pes:

Související témata:
TN.cz