Tvrdý trest

Mladíka vzrušuje oheň, soud ho za upalování bezdomovců potrestal!

Téma:

23 let za mřížemi má strávit Petr Kolek, který se měl na Ostravsku pokusit upálit několik bezdomovců a další brutálně zbít. Jeden z napadených na následky zranění zemřel a druhý má doživotní následky.

Teprve 19letý muž je podle soudních znalců pyrofilním sadistou. Tato velmi ojedinělá sexuální úchylka se u něho projevovala tak, že cítil nutkání k útokům ohněm na bezbranné oběti, což ho mělo vzrušovat.

 

Ve všech případech se jednalo o lidi bez domova, mezi nimiž nějaký čas žil. Deviant, který má ale podle znalců zachované rozpoznávací schopnosti, ohněm ohrozil život čtyř lidí na Ostravsku. Pokaždé počkal, až opilý bezdomovec usne a zapalovačem mu podpálil oblečení.

 

Z místa pak rychle utekl a boj jeho oběti s plameny sledoval zpovzdálí. Ve všech čtyřech případech se mužům podařilo oheň uhasit. Další lidé, které agresor brutálně napadl ranami pěstí a kopanci, takové štěstí neměli.

 


Jeden zmlácený bezdomovec následkům těžkých zranění podlehl, druhý se už déle než rok léčí, dodnes trpí bolestmi a bude mít trvalé zdravotní následky.

 

Petr Kolek by měl za zločiny vraždy, pokusu o vraždu a další trestné činy prožít následujících 23 let ve věznici, navíc mu soud nařídil ochranné sexuologické léčení.

pez, Zdenek Čík TN.cz