Další rozvod

Mladší dcera Karla Gotta se rozvádí. Řeší dělení majetku a péči o syny

Mladší dcera Karla Gotta se rozvádí
Zdroj: Instagram Karla Gotta
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
15.7. 2020 16:24
Téma:

V rodině zesnulého Karla Gotta mělo ztroskotat další manželství. Po starší Dominice se prý rozvádí i mladší Lucie Kovaříková. Ta má s mužem Janem dva syny, kromě dělení majetku tak řeší i střídavou péči.

Gottova dcera Lucie je za Jana Kovaříka vdaná dlouhých 13 let, mají spolu syny Vojtu a Honzu. Konec manželství měl prozradit vzkaz na zpěvákově hrobu v den výročí jeho narození. Zeťův podpis pod ním totiž chyběl.

 

Informaci o rozvodu přinesl deník Blesk. Oba manželé o něm zarytě mlčí, už se ale měli předběžně shodnout, jak budou dělit majetek. Je jisté, že Kovařík se bude muset rozloučit s bytem, který před lety Lucii koupil otec. Rozdělí si nejspíš pouze věci, které si pořídili během manželství.

 

Pravděpodobná je podle listu také dohoda o střídavé péči. Staršímu synovi je deset, mladšímu osm. Byli jedinými vnuky Karla Gotta.

 

 

Ve slavné rodině se nejedná o první rozvod. Už loni v listopadu oznámila záměr ukončit manželství Dominika Gottová. Od finského muzikanta Tima Tolkkiho, s nímž roky žila v Helsinkách, utekla do Prahy. Kdysi úspěšný kytarista za ní ale vzápětí přiletěl a neustále se ji snažil kontaktovat, někdy i úspěšně.

 

Jejich rozvodové papíry už by měl mít na stole helsinský soud, celý proces ale přibrzdila koronavirová pandemie. Kvůli přísnému režimu na hranicích se Gottová ani Tolkki do Finska nemohli dostat.

 

Podívejte se na tiskovou konferenci Dominiky Gottové o rozvodu s finským manželem Timem Tolkkim:

TN.cz