Nadržení turisté

Milenci si užili sex přímo na pyramidě v Gíze! Egypťané zuří

Mladý pár si to rozdal na pyramidě
Zdroj: Twitter
Téma:

Dánský fotograf vyvolal pobouření poté, co se svou kamarádkou vylezl na vrchol Cheopsovy pyramidy v Gíze. To je v Egyptě zakázáno. Dvojce se ale na vrcholu pyramidy ještě oddávala sexu.

Mladý fotograf Andreas Hvid z Dánska rozzuřil vrcholné představitele a veřejnost v Egyptě. Společně s neznámou dívkou vyšplhal na vrchol velké pyramidy, kde si to spolu rozdali.

 

O této věci by se nejspíš nikdo nedozvěděl, kdyby si pár z celé akce nepořídil fotografie a video. Ty pak Andreas umístil veřejně na internet. Celá událost se stala na konci listopadu.

 

Egyptské ministerstvo vydalo prohlášení, že celý incident porušuje dobré mravy a celou záležitostí už se zabývá místní policie. "Video, které zachycuje dvojici cizinců je neuctivé a pohoršující," uvádí egyptské úřady. Země navíc považuje pyramidy za jedny z nejvýznamnějších památek.

 

 

Andreas Hvid už video ze svého YouTube kanálu odstranil. Fotografie společné soulože na 4500 let staré pyramidě ale na jeho webových stránkách zůstávají. Považuje je totiž za "nudistické umění". Internetové stránky a sociální sítě mladého fotografa obsahují řadu nahých fotografií pořízených v mnoha městech a zemích na celém světě.

 

Podle mnohých uživatelů sociálních sítí je to neuctivé k obyvatelům Egypta. "Stydím se, že jsem z Dánska," komentuje jeden z kritiků. U jiných naopak vzbuzuje akce Andrease Hvida respekt.

Související témata:
pan TN.cz