Tragická nehoda

Mladý řidič vyjel ze silnice a narazil do stromu. Neměl šanci přežít

Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Aktualizováno 15.9. 2019 14:37
Téma:

U tragické dopravní nehody zasahovaly v neděli dopoledne všechny složky Integrovaného záchranného systému. Mladý řidič modrého seatu narazil do stromu u silnice. I přes maximální snahu záchranářů mu už nebylo pomoci.

Modrý seat boural krátce před 11. hodinou u obce Dobev na Písecku. Auto řídil jednadvacetiletý muž.

 

"Ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru, vyjel mimo silnici a narazil do stromů," uvedla mluvčí jihočeských policistů Lenka Krausová.

 

Na místo vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. Mladého řidiče se už ale zachránit nepodařilo. Příčiny a okolnosti dopravní nehody vyšetřují písečtí policisté.

 

 

"Opět apelujeme na řidiče, aby dodržovali předpisy související s provozem na našich silnicích. Zbytečně neriskujte a nehazardujte se životem svým a ostatních účastníků silničního provozu. Buďte k sobě navzájem ohleduplní, předvídejte a buďte obezřetní," vyzvala mluvčí jihočeských policistů.

 

Tragicky skončila také v sobotu vpodvečer nehoda motorky a traktoru na Rakovnicku. Traktor s valníkem měl podle prvotních informací odbočovat, když do něj narazila motorka. Jednačtyřicetiletý motorkář na místě zemřel.
 

GALERIE: Tragická nehoda u Písku

1
/
3
Zdroj: TV Nova
Smrtelná nehoda u Písku - 3

TN.cz