Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Mobil s nejlepším foťákem na světě? Samsung GALAXY S20 Ultra 5G

Téma:

Stonásobný zoom, focení a natáčení v rozlišení 8K, automatické návrhy nejlepších portrétů, hromadných fotografií nebo panoramat – to vše umí nejnovější smartphone řady Galaxy.

Rozlišení 8K už není jen doménou nejnovějších televizorů. Nyní si můžete obsah v 8K natočit sami prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Fotografie i videa v této kvalitě vám umožní vytvořit nejnovější smartphone Samsung GALAXY S20 Ultra 5G, který se pyšní i stonásobným zoomem, dokáže potlačit vibrace při natáčení videa a sám vám prostřednictvím pěti objektivů vytvoří návrhy nejlepších snímků, ať již jde o portréty, hromadné fotografie, akční snímky nebo panoramata.


Samsung GALAXY S20 Ultra 5G vytváří snímky o rozlišení 108 megapixelů, při stonásobném zoomu vytváří automaticky výřez a u videa v kvalitě 8K je možné natáčet s dvacetinásobným zoomem. Hybridní optický zoom nabízí snímky bez ztráty kvality, Space Zoom maximální přiblížení a funkce Bright Night úžasné noční fotografie. 8K video & Single Take dokáže na jedno zmáčknutí nejen natáčet video v nejvyšším možném rozlišení, ale zároveň skvělé fotografie s různými efekty.


Videochaty ve Full HD a gaming nové generace

Fotoaparátem to ovšem nekončí – vše, k čemu telefony rádi používáme, u Samsungu GALAXY S20 funguje snadněji a lépe. Můžete si kdykoli a kdekoli vychutnat hudbu podle svého gusta, sledovat filmy v kvalitě, jakou si představovali samotní tvůrci, a hrát hry, jako byste seděli u kvalitní herní konzole.

S modely Samsung GALAXY S20 můžete být ve spojení s rodinou či přáteli prostřednictvím videochatu ve špičkové kvalitě. Kromě podpory 5G k tomu přispívá i vynikající integrace technologie Google Duo. Ikonku Duo můžete stisknout už při vytáčení čísla, čímž se hovor automaticky přepne na videochat, vůbec poprvé v kvalitě Full-HD. Systém Google Duo je kompatibilní s různými operačními systémy, takže vás při chatování s přáteli v zásadě nic neomezuje. Díky širokoúhlému objektivu se do záběru vejde celá rodina, najednou můžete mluvit až s osmi lidmi.

Gameři ocení displej s technologií 120 Hz, který umožňuje dokonale plynulé překreslení pohybu, což se v síti 5G výborně hodí. Naše partnerská firma Microsoft představí na jaře v internetovém obchodě Galaxy Store populární hru Forza Street, vůbec poprvé v mobilním provedení. S rychlým procesorem, 12 GB paměti RAM, zvukem vyladěným společností AKG a herním akcelerátorem, který na pozadí optimalizuje výkon, je Samsung GALAXY S20 Ultra 5G prostě skvělým herním zařízením.

Související témata:
Komerční článek