Radostný přírůstek

Modelka Alena Šeredová porodila holčičku. Někdy se sny plní, říká

Alena Šeredová
Zdroj: Profimedia
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 19. 5. 2020
Téma:

Modelka Alena Šeredová (42) se napotřetí dočkala. Po dvou synech se jí narodila vytoužená holčička. S radostnou zprávou se svěřila na sociálních sítích a připojila krásnou fotografii.

Na svém instagramu šťastná Šeredová sdílela fotografii spojených rukou – své a její malé princezny. "Někdy se sny plní. Vítej, princezno," napsala italsky k dojemné fotografii. Okamžitě následovala vlna blahopřání novopečené mamince i její holčičce.

 

S gratulacemi se připojily i Aleniny kolegyně Pavlína Němcová, Daniela Peštová a Tereza Maxová. Krásnými slovy nešetřila ani návrhářka Ivana Mentlová a herečky Nikol Štíbrová a Aňa Geislerová.

 

 

Na snímku má Alena na ruce zlatý prstýnek s tematickým slůvkem "MOM", tedy anglicky maminka. Otcem jejího třetího potomka je modelčin partner, 46letý italský miliardář Alessandro Nasi. Ten je podle Šeredové tím nejlepším, co ji mohlo potkat.

 

Své dva syny, desetiletého Davida Lee a dvanáctiletého Louise Thomase, má první vicemiss ČR 1998 s bývalým manželem Gigim Buffonem. Dvaačtyřicetiletý fotbalový brankář krásnou Alenu před lety opustil kvůli italské televizní hvězdě Ilarii D'Amicové, se kterou založil novou rodinu.

 

 

Alena Šeredová již dříve fanouškům oznámila, že by měla porodit v červnu. Vytoužená holčička tak přišla na svět o něco dřív. Její prarodiče si však vnučku jen tak nepochovají. Modelka totiž žije s rodinou v italském Turíně, kde jsou aktuálně kvůli koronavirové epidemii uvězněni, a do Čech, kde žijí Alenini rodiče, se v dohledné době nedostanou.

TN.cz