narození syna

Modelka Kašáková je maminkou. Chlapeček dostal krásné jméno

Veronika Kašáková se stala maminkou
Zdroj: Veronika Kašáková
Modelka Veronika Kašáková se stala maminkou
Lucie Staničková
Lucie Staničková
17.2. 2021 10:14
Téma:

Modelka Veronika Kašáková (31) se stala maminkou. V úterý přivedla na svět chlapečka, kterému s partnerem Milanem dali jméno Matyáš. Bývalá finalistka soutěže krásy se o radostnou informaci podělila na sociálních sítích.

Přestože se kráska snažila pohlaví miminka utajit, nakonec to nevydržela a před časem se pochlubila, že to bude kluk. "Jen jsme vám chtěli ještě oznámit, že čekáme chlapečka. A mooooooc se na něj těšíme,“ napsala k jedné ze svých fotografií.


Krásný klouček však novopečené rodiče napínal do poslední chvíle a přišel na svět až několik dnů po plánovaném termínu. "Ahoj světe internete. Konečně jsem tu mezi vámi, narodil jsem se 16. 2. 2021. Jmenuji se Matyáš a těšil jsem se na vás, dával jsem si malinko na čas, pekl se do krásy, abych se mamince a tatínkovi líbil,“ napsala modelka k fotce na sociální síti.

 


Malý Matyášek při narození vážil 4,210 kilogramu a měřil 53 centimetrů. Z miminka má radost také bratr Veroniky moderátor Snídaně s Novou a Počasí Karel Kašák.

 

"Očekávali jsme jeho narození delší dobu. Když nám Verunka v úterý zavolala z porodnice, tak jsem neměl slov. Na to, že jsem moderátor, jsem nedokázal nic říct a jen jsem se díval a usmíval se,“ neskrýval své dojetí Kašák.


Moderátor TV Nova také doplnil, že chlapeček je zdravý a má se čile k světu. "Prý je mi podobný. Verunka byla po porodu hrozně krásná. Slušelo jí to a zářila štěstím,“ doplnil.

 

GALERIE: Veronika Kašáková se stala maminkou

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Veronika Kašáková - 5

 

Zpěvačce Monice Bagárové se narodila dcera. Více se dozvíte v následující reportáži:

 

TN.cz