infekce v oku

Modelka si nechala tetovat bělmo. Podívejte se, jaké to má následky

Catt Gallinger a její oko
Zdroj: facebook, Catt Gallinger
Nechala si tetovat oko, teď se bojí, že oslepne.
Téma:

Modelka Catt Gallingerová (24) z Ottawy v Kanadě uveřejnila děsivé snímky poté, co absolvovala tetování oka. Proceduru absolvovala před čtyřmi měsíci a od té doby si stěžuje na špatné vidění. Navíc jí inkoust vytéká z oka a nyní hrozí, že by mohla oslepnout nebo přijít o oko.

Inkoust byl do bělma aplikován před čtyřmi měsíci a Catt přísahá, že následnou péči nezanedbala. Přesto si stěžuje na rozostřené vidění a značné bolesti. "V nemocnici jsem byla už třikrát. Nemám žádné chlupaté zvíře a před každou manipulací s okem jsem si řádně myla ruce," uvedla modelka.

 

Gallingerová brala antibiotika první týden a půl a nyní je na steroidové léčbě, která trochu zmírnila otekání uvnitř oka. Zvenku jí oko otéká již týden.

 

 

"Lékaři se shodli, že se můj zrak už nezlepší. Buď o něj přijdu úplně nebo budu vidět zamlženě. Doufám, že léky nebo operace by mohly pomoci zabránit zhoršení," svěřila se nedávno na svém Facebooku.

 

Podle modelky tatér užil nepřiměřené množství inkoustu nebo použil nesterilní nástroje a chce ho žalovat. Zároveň apeluje na všechny milovníky tetování, aby proceduru zvážili a zjistili si o ní veškeré informace.

 

"Jsem z toho hodně v depresi, nemohu se na sebe ani podívat. Ale nehodlám se vzdát, jsem bojovnice," uvedla na závěr.

 

 

Související témata:
kik TN.cz