Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

60 milionů

Modelka vydražila své panenství! Miliony nabízeli politik i fotbalista

Mahbuba Mammadzada
Zdroj: Profimedia

Své panenství se minulý rok v létě rozhodla vydražit jedna z nejznámějších modelek v z Ázerbajdžánu Mahbuba Mammadzadová. Svůj věneček se nakonec třiadvacetileté dívce podařilo prodat za neuvěřitelné dva miliony liber. Tedy v přepočtu za téměř 60 milionů korun.

Vyvolávací cena byla 2,5 milionů korun, výsledná suma je tak mnohonásobně vyšší. Částku téměř šedesát milionů nabídnul nejmenovaný politik z Japonska. Mahbuba tak zažije svůj první sex s mužem z Tokia.

 

Nemalou sumu nabídl také právník z Londýna a německý fotbalista z Mnichova. Na vítězství v dražbě to však nestačilo a skončili na druhém a třetím místě.

 

Modelka své panenství vydražila prostřednictvím eskortní služby z Německa, která se na podobné nabídky specializuje. Jejich odměnou bude 20 % z vydražené částky.

 

14

GALERIE: Mahbuba Mammadzada draží panenství

Zdroj: Profimedia

Mahbuba Mammadžada - 4

Hodnocení:

 

Jako důkaz o své nevinnosti má Mahbuba lékařské potvrzení. Na sex dojde právě v Německu, kde je platit za sexuální služby legální.

 

Dívka však od začátku myslí na svou maminku. Z utržených peněz jí chce totiž pořídit dům. Za zbytek má v plánu zaplatit si studium v zahraniční.

 

 

"Chci žít ve Spojených státech a věnovat se tam modelingu v jedné z nejlepších modelingových agentur," prohlásila podle listu Daily Mirror třiadvacetiletá modelka.

pan TN.cz