Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Iveta Kořínková

Moderátorce TV Nova se narodila holčička! Dostala netradiční jméno

Ivetě Kořínkové se narodilo miminko
Zdroj: Instagram, Iveta Kořínková
Holčička dostala netradiční jméno

Krásné moderátorce Ivetě Kořínkové, kterou diváci mohou znát ze Snídaně s Novou, se narodilo miminko. Fotku novorozené holčičky přidala na instagram, kde se také pochlubila netradičním jménem.

Hvězda TV Nova Iveta Kořínková porodila miminko v pátek v porodnici v pražském Podolí. Fotkou novorozené holčičky se pochlubila v sobotu na svém instagramu.

 

Tam se také svěřila s neotřelým jménem, které malá princezna dostala. "Zrodila se láska jménem Olivie Weiser," napsala moderátorka.

 

 

 

Fotka nožiček malé Olivie ihned oslnila fanoušky Ivety - komentáře se jenom hemží gratulacemi. Mezi nimi se objevil i komentář od její novácké kolegyně moderátorky Petry Svobody, která rovněž čeká miminko.

 

GALERIE: Iveta Kořínková si užívala piknik

1
/
11
Iveta Kořínková si před porodem užívala piknik - 11

 

Před porodem si Iveta Kořínková ještě užila piknik a relax ve dvou na zámku. "Každý rok trávíme Velikonoce s přítelem Mírou jinde a jinak, ale většinou aktivně na kolech. Letos jsme kvůli těhotenství udělali výjimku a rozhodli se pro relax a romantický pobyt na zámku Štiřín," prozradila Iveta Kořínková.

 

Pár chtěl před porodem a plněním rodičovských povinností načerpat energii a užít si společný čas. "A to se nám vydařilo na výbornou. Díky slunečnému počasí jsme trávili většinu času na procházkách v zámecké zahradě a užili si první letošní piknik. Příště už to bude s kočárkem," dodala moderátorka.

 

 

S novopečenými maminkami se na Nově opravdu roztrhl pytel. Loni porodila syna Maxmiliana moderátorka Tereza Jandová, na podzim se pak rozrostla rodina Marcele Škábové Tomčíkové, která se pochlubila synkem Erikem, a Michaele Šmídové Indrákové, které se narodil Matyášek. 

 

sei TN.cz