Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 1. 2019
Už nakupuje hračky

Krásná moderátorka prozradila pohlaví miminka! Narodí se brzy

Moderátorka Iveta Kořínková prozradila pohlaví miminka
Zdroj: Instagram
Iveta Kořínková už nakupuje výbavičku pro své miminko

Oblíbená moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková prozradila pohlaví svého miminka. Šťastná nastávající maminka už také nakupuje hračky. Děťátko se má narodit v květnu.

Budoucí maminka Iveta Kořínková už nakupuje pro své nenarozené miminko výbavičku. Podle barvy plyšového králíčka, se kterým se vyfotila na svůj instagram, pak bylo všem na první pohled jasné, že brunetka přivítá na svět holčičku.

 

Moderátorka informaci potvrdila v popisku. "Bude to holčička," napsala Kořínková. Oblíbená moderátorka Snídaně s Novou příchod miminka na svět očekává v květnu. Těhotenství oznámila na konci listopadu, když na svém instagramovém účtu sdílela fotku, na kterém drží ultrazvuk svého miminka.

 

 

17

GALERIE: Moderátorka Iveta Kořínková prozradila pohlaví miminka!

Zdroj: Instagram

Moderátorka Iveta Kořínková čeká miminko - 1

Hodnocení:

 

K příspěvku připsala: "Kdo by to řekl...Klasická černobílá fotka a už je moje nejoblíbenější," a připojila fotku, jak líbá ultrazvukový obrázek svého miminka. Těhotenství na štíhlé moderátorce dlouhou dobu nebylo ani znát. Krátce po oznámení šťastné novinky si Iveta užila i s partnerem exotickou dovolenou v Ománu.

 

 

Jen před necelým půl rokem přitom porodila syna Maxmiliana Ivetina moderátorská kolegyně Tereza Jandová. Na začátku listopadu se narodil chlapeček Marcele Škábové Tomčíkové, dostal jméno Erik. Pár dní poté přišel na svět syn Michaely Šmídové Indrákové Matyáš.

mj TN.cz TN.cz