ema klementová

Moderátorka TV Nova se stala herečkou! Zahraje si hlavní roli

Ema Klementová
Zdroj: TV Nova
Ema Klementová moderuje pořad Koření
Téma:

Moderátorka oblíbeného pořadu Koření Ema Klementová se vrhla na divadelní prkna. Od července se objeví v hlavní roli komedie Řeči na dobřichovických divadelních slavnostech, kde si s ní zahraje například Jan Rosák nebo syn Zbyňka Merunky Matěj.

Moderátorku Emu Klementovou mohou diváci TV Nova sledovat v pořadu Koření. Teď se na ni mohou těšit i v divadle, kde si zahraje hned hlavní roli. A hned v jednom z nejlepších ochotnických souborů u nás.

 

"Na konci minulého roku mě oslovil principál Dobřichovické divadelní společnosti Petr Říha s tím, že má pro mě roli v komedii. Protože je to jeden z nejúspěšnějších ochotnických souborů v Česku, který si zahrál i na Jiráskově Hronově, a divadlo mě navíc vždycky lákalo, nemohla jsem odmítnout," vysvětlila Klementová.

 

Moderátorka si zahraje hlavní roli Chris Gormanové v komedii Řeči, která bude mít premiéru 18. července na Dobřichovických divadelních slavnostech. Představení si mohou diváci užít hned několik dní po sobě. Poté zamíří například do Bratislavy a hrát by chtěli i v příštím roce.

 

V komedii se představí také bývalý hejtman Petr Bendl, Jan Rosák nebo Matěj Merunka, syn bývalého moderátora Televizních novin Zbyňka Merunky. "Hra se odehrává na večírku newyorské smetánky. Spolu se svým manželem, kterého hraje Matěj Merunka, se snažíme ututlat před ostatními hosty nehodu, která vypadá jako pokus o sebevraždu," doplnila moderátorka.

 

 

I když je zkoušení na roli časově náročné, skvěle se u toho všichni herci baví a doufají, že si hru užijí i diváci. Na premiéru se Ema Klementová těší, ale nervozita ji neminula. "Největší strach mám zaprvé z toho, že budu mít na jevišti okno a pak také z cigaret. Nikdy jsem totiž nekouřila, moje postava je ale celou dobu nervózní a cigaretu nechce dát z ruky," dodala.

 

GALERIE: Ema Klementová v Dobřichovickém divadle

1
/
10
Zdroj: Tereza Pomscharova, Dobřichovická divadelní společnost
Ema Klementová v Dobřichovickém divadle - 1

reg TN.cz