krásné bydlení

Moderní chatu vám přivezou už postavenou. Můžete s ní i cestovat

Útulný domeček ideální na pozorování hvězd - 1
Zdroj: Inhabitat, Ruzanna Andressa Oganesya
Téma:

Mobilní domky jsou populární po celém světě. Majitelům totiž umožňují s obydlím i cestovat - mohou je využít jako chatu na dovolené.

Malé kompaktní chaty jsou postaveny na pohyblivé plošině a dají se přesouvat v podstatě kamkoliv. Doručení domku je možné na kterékoliv místo - do města, do hor, do lesa, nebo na další odlehlá místa v přírodě. Za projektem stojí architekta Ruzanna Andress Oganesya.

 

Zákazníci, kteří si domek zakoupí, se nemusí trápit ani s jeho montáží - obydlí vám přivezou už postavené. Stavbu tvoří montovaná konstrukce, která je navrhnutá přesně tak, aby se vešla do nákladního auta. Přeprava z jednoho místa na jiné tak nepředstavuje problém. 

 

GALERIE: Útulný domeček ideální na pozorování hvězd

1
/
5
Zdroj: Inhabitat, Ruzanna Andressa Oganesya
Útulný domeček ideální na pozorování hvězd - 1

 

Stavba má pouze 150 metrů čtverečních, ale součástí je i mezipatro, aby bylo místo co nejlépe využito. Ložnice je umístěna nad obývákem a je spojená s podlažím otevřeným schodištěm.

 

 

 

Díky proskleným stěnám je dům plný přirozeného světla. Jedno okno je umístěné nad postelí, čímž umožňuje obyvatelům pozorovat při usínání hvězdy. Chata je i ekologická - na střeše má solární panely. 

 

Kupcům je dům doručený v základním vybavení i s nábytkem. Lidé ho mohou využít jako chatu, ale kupují také jako domek na zahradu.

has TN.cz