Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

foto a video královská svatba

Moment, na který čekal celý svět: Meghan ukázala svatební šaty!

Meghan Markle je už manželkou prince Harryho. Ano si řekli po 13. hodině středoevropského času. Harry získal titul Vévoda ze Sussexu a Meghan je tím pádem Vévodkyní ze Sussexu. Nevěsta má krásné bílé šaty s dlouho vlečkou. Harry má vojenskou uniformu.

Meghan přijela na obřad, podobně jako zbytek královské rodiny, v luxusním autě značky Rolls-Royce. Celý svět zajímalo, jak budou vypadat její svatební šaty a novopečená vévodkyně ze Sussexu svým výběrem rozhodně nezklamala.

 

Šaty jsou od britské návrhářky Clare Waight Kellerové, vyrobila ji ale francouzská značka Givenchy. Mají jednoduchý střih, jsou z hedvábí a mají tříčtvrteční rukávy. Nejsou na nich vidět žádné krajky ani další ozdoby.

 

GALERIE: Svatební šaty Meghan Markle

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Meghan Markleová přichází na svatbu - 2

 

Splývavé šaty bez zdobení elegatně doplnil diadém, který měla Meghan na hlavě. Zářila diamanty, které směřovaly k největšímu kameni uprostřed. Patřila původně královně Marii, manželce krále Jiřího V. Meghan ji zapůjčila sama královna Alžběta II.

 

 

Celou róbu dokončil dlouhý závoj, na kterém jsou podle prohlášení královské rodiny vyšity národní květiny všech 53 států Commonwealthu. Vlečku neslo americké herečce sedm družiček a čtyři mládenci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CELÝ ZÁZNAM: Podívejte se na královskou svatbu prince Harryho a herečky Megnah Markle

TN.cz