policejní pátrání

Monika odešla z domu před třemi dny, od té doby o ní nikdo neslyšel

Pátrání - ZEMANOVÁ MONIKA
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Rodina už od úterý pohřešuje Moniku (50), která odešla z domova a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu, její mobilní telefon je nekontaktní. Pátrání zatím nepřineslo úspěch, policie se proto obrací na veřejnost s žádostí o pomoc.

Během úterý odešla Monika Zemanová ze svého bydliště v Táboře, nikomu od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu, rodina se jí nemůže ani dovolat, obrátila se proto na policii.

 

Ta po ženě začala pátrat. "Doposud provedené kroky a úkony k jejímu nalezení jsou negativní," uvedl k případu mluvčí policie Miroslav Doubek.

 

Pohřešovaná je štíhlé postavy, měří asi 170 centimetrů. Má tmavé vlasy, podle policie si je ale mohla přebarvit na blond, a hnědé oči. Na sobě by mohla mít černé šusťákové sportovní kalhoty, oranžovou mikinu a černou vestu bez rukávů.

 

 

"Jakékoliv informace k výskytu či pohybu uvedené pohřešované ženy sdělte prosím táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici či telefonní lince 974 238 700, případně přímo operačnímu středisku PČR cestou linky číslo 158. Děkujeme," doplnil Doubek.
 

klma TN.cz