záhadné zvíře

Moře vyplavilo tajemné monstrum. Je obrovské, bílé a chlupaté!

Podivné stvoření v moři
Zdroj: facebook, Elesa Rosé Jane Allocod
Moře vyplavilo podivné chlupaté zvíře
Téma:

Obří chlupaté zvíře objevili obyvatelé na břehu pláže v Cagdainao na Filipínách. Vyplavilo ho tady moře. Lidé se teď dohadují, co je zvíře vlastně zač.

Že moře na pevninu občas vyplaví mušle, medúzy nebo menší ryby, je poměrně běžné. Obyvatelé Filipín se ale nestačili divit, když na pláži objevili několikametrové chlupaté zvíře. Upozorňují na to tvnoviny.sk.

 

Obrázky a videa z nejnovějšího objevu nyní zaplavují internet a lidé se předhánějí s teoriemi, co může být záhadné bílé monstrum zač. Jedni tipují postavičku z animovaného televizního seriálu Avatar, jiní tvora z Nekonečného příběhu.

 

 

Místní vědci však uvedli, že podle nich jde zřejmě o velrybí kostru. Tělo velryby váží 2000 kg. Odborníci předpokládají, že zbělalo kvůli pokročilému stadiu rozkladu. Zvíře mohlo zemřít přibližně před dvěma týdny. Mohla ho také zasáhnout nějaká loď.

 

 

Před časem se na Filipínách třásla zem. Po zemětřesení moře vyplavilo na břeh několik nezvyklých mořských tvorů. Kromě chlupatého monstra také bizarně vypadající plochou a velmi dlouhou rybu.

Související témata:
mom TN.cz