Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Letěl pro ní vrtulník

Motorka narazila zezadu do auta, spolujezdkyně ho přeletěla

Spolujezdkyně se vážně zranila při nehodě motorky - 7
Zdroj: HZS Zlínského kraje

U vážné nehody zasahovaly v obci Velké Karlovice na Vsetínsku v sobotu dopoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. Motorka narazila zezadu do stříbrného audi. Těžká zranění utrpěla spolujezdkyně z motocyklu. Pro ženu musel letět vrtulník.

Oznámení o nehodě dostali hasiči krátce před 9. hodinou ranní. Jako první byli na místě hasiči z Karolinky.

 

"Po příjezdu k nehodě průzkumem zjistili, že se jedná o dopravní nehodu motorky a osobního vozidla. Při nehodě utrpěla vážné zranění spolujezdkyně motorkáře, která přeletěla přes vozidlo na komunikaci," informovala mluvčí zlínských hasičů Lucie Javoříková.

 

GALERIE: Vážná nehoda na Vsetínsku

1
/
8
Zdroj: HZS Zlínského kraje
Spolujezdkyně se vážně zranila při nehodě motorky - 8

 

Když na místo dorazili hasiči, byla již zraněná žena v péči záchranářů. Ti si přivolali i vrtulník. "Hasiči asistovali při ošetření ženy, zajistili místo pro přistání vrtulníku a poté byli nápomocni při transportu zraněné do vrtulníku. Ten ji poté transportoval do nemocnice," dodala mluvčí hasičů.

 

Motorkář ani řidička stříbrného auta se při nehodě nezranili. Místo nehody zajistili hasiči a sorbentem zasypali uniklý benzín z motorky.

 

 

Silnice byla zcela uzavřená. Následně při uklízení následků byl provoz řízen kyvadlově. Po hodině se hasiči vrátili na základnu. Příčinu nehody vyšetřují policisté.
 

vbo TN.cz