Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dopravní nehoda

Motorkář v Boskovicích nedal přednost autu. Po srážce zemřel

Tragická nehoda v Boskovicích - 2
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje

U tragické dopravní nehody zasahovaly v sobotu vpodvečer všechny složky Integrovaného záchranného systému v Boskovicích v Jihomoravském kraji. Starší motorkář tam nedal přednost autu, které jelo po hlavní silnici. Při srážce utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl.

Auto se s motorkářem v jihomoravských Boskovicích srazilo v sobotu po půl šesté odpoledne. "V Boskovicích došlo k dopravní nehodě, která skončila tragicky," potvrdila mluvčí blanenských policistů Alice Musilová.

 

GALERIE: Nehoda motorkáře v Boskovicích

1
/
3
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje
Tragická nehoda v Boskovicích - 3

 

"Dle dosavadního šetření nedal motocyklista vyjíždějící z vedlejší silnice přednost řidiči osobního vozidla jedoucímu po hlavní komunikaci. Starší muž na motocyklu bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem," popsala nehodu policejní mluvčí Musilová.

 

Na místo vyrazili záchranáři, kteří povolali i vrtulník. Do Brna se ale vracel prázdný. Zranění muže byla natolik vážná, že mu už záchranáři nemohli pomoci.

 

 

Dechová zkouška u řidiče osobního auta vyloučila, že by před jízdou pil alkohol. Úklid vozovky provedli profesionální hasiči ze stanice v Boskovicích. Příčiny nehody vyšetřují dopravní policisté.
 

vbo TN.cz