Smrtelná nehoda

Motorkář v Praze najel do zaparkovaného auta. Na místě zemřel

Hodonínsko, srážka auta s cyklistou - 1
Zdroj: Policie ČR
Smrtí skončila také dopravní nehoda na Hodonínsku.
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
15.8. 2020 11:21
Téma:

V sobotu kolem osmé hodiny ráno došlo na pražské Rozvadovské spojce k tragické nehodě. Šestatřicetiletý motorkář tam naboural do stojícího auta. Vážným zraněním na místě podlehl. V místě nehody zasahují policisté, hasiči i koroner. Ke smrtelné srážce došlo také na Hodonínsku. Po střetu s autem tam zemřel cyklista.

"Krátce po osmé hodině ranní jsme přijali oznámení o této události, kde motorkář narazil do stojícího vozidla. Bylo to na sjezdu na Rozvadovskou spojku. V současné chvíli pracujeme s dvěma verzemi. Tou první je, že se jednalo o havárii a druhou, že se jednalo o nešťastnou událost," popsala mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

 

Nehodu policisté dál vyšetřují. Náraz do zaparkovaného auta motorkáře vážně zranil a následkům zranění i na místě podlehl. "K dopravní nehodě, kdy motorkář narazil do osobního vozu na Rozvadovské spojce vyjela RZP, RV, inspektor a bohužel i koroner. Následkem nárazu utrpěl 36letý motorkář smrtelná poranění, záchranáři mu již nedokázali pomoci," informovali pražští záchranáři na svém twitteru.

 

 

Hasiči pracují na běžném zajištění místa dopravní nehody. "Zasypáváme provozní kapaliny a zajistili jsme protipožární opatření. Auto obracíme na kola," přiblížil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Co přesně bylo příčinou srážky vyšetřují policisté.

 

K dopravní nehodě s tragickými následky došlo také v Jihomoravském kraji. V pátek večer mezi obcemi Hovorany a Mutěnice osobní auto srazilo cyklistu. "Starší muž utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl," řekl mluvčí krajské policie David Chaloupka. Zároveň vyzývá případné svědky, aby kontaktovali linku 158.

 

GALERIE: Srážka auta s cyklistou na Hodonínsku

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Hodonínsko, srážka auta s cyklistou - 3

TN.cz