Podivná nehoda

Motorkář vjel na vyfrézovanou silnici. Po nárazu do stroje zemřel

Jan Mareš
Jan Mareš
29.4. 2020 10:55
Téma:

Záchranáři ráno vyjížděli k nehodě motorkáře, který vjel u Měchenic nedaleko Prahy do vyfrézovaného uzavřeného pruhu. Tam zřejmě přehlédl stojící vrtnou soupravu stavební firmy a narazil do ní. Zdravotníci mu už nedokázali pomoci.

Tragická nehoda se stala na silnici u Měchenic, kde silničáři opravují vozovku a provoz tam řídí semafory. "Dopravní nehoda nám byla oznámena po šesté hodině. Za betonovými svodidly v uzavřeném jízdním pruhu ležel motocyklista," řekla TV Nova mluvčí policie Jana Steinerova.

 

Šestapadesátiletý motorkář si pravděpodobně chtěl zkrátit čekání, nebo si uzavřeného pruhu nevšiml a vjel na staveniště. "Řidič motocyklu Honda pravděpodobně projížděl uzavřeným vyfrézovaným pruhem a narazil do centrály stavební firmy, která zde provádí úpravu pozemní komunikace," popsala nehodiu policejní mluvčí.

 

 

Na místo vyrazily hlídky policie i záchranáři, sanitka ale odjížděla prázdná. Muž utrpěl smrtelná zranění a záchranáři mu už nemohli pomoci. Přesná příčina dopravní nehody se vyšetřuje. Zda motorkář nebyl pod vlivem alkoholu, by měla zjistit nařízená pitva.

 

Podívejte se na fotografie z místa nehody:

GALERIE: Motorkář narazil do vrtné soupravy u Měchenic

1
/
8
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda motorkáře u Měchenic - 1

 

Související témata:
vrl TN.cz