Praha Libeň

Mrtvá žena pod mostem na Krejcárku! Předmět v její ruce pozná jen vrah!

Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 20:34
27.9. 2019 14:36
Téma:

Ve středu ráno byla pod mostem nedaleko železniční tratě na pražském Krejcárku nalezena mrtvola. Podle policistů měl osmapadesátiletou ženu někdo zavraždit. Kriminalisté nyní prosí o pomoc veřejnost.

O nálezu těla ženy pod mostem v ulici Pod Plynojemem v pražské Libni se policisté dozvěděli ve středu ráno. "Od ranních hodin se zabýváme případem nálezu těla mrtvé ženy, která zemřela násilnou smrtí," řekl ve středu redakci TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk. 

 

Policisté nyní potvrdili, že osmapadesátiletou ženu, která pod mostem přespávala, zavraždil zatím neznámý pachatel. "Vražda se stala někdy v průběhu podvečera až noci z úterý na středu a k této době se vztahuje výzva k případnému svědectví," uvedl mluvčí Daněk. 

 

Vraha se mohlo povést natočit na kameru například některému z řidičů, který po mostě spojující Libeň a Žižkov projížděl. "Přivítáme jakékoliv svědectví k tomuto případu a přijmeme ho na lince 158," vyzývá mluvčí policie. 

 

 

Kriminalisté prozradili, že zavražděná žena byla bezdomovkyně, která pod mostem žila více než rok. Zároveň zveřejnili záznam z kamery, která ji v den smrti zachytila. V rukou má několik tašek včetně předmětu, který policisté překryli. Podle informací televize Nova se jedná o něco, co pozná pouze vrah.

 

"Byla nekonfliktní, nepila alkohol a nevyhledávala společnost dalších lidí. Nejčastěji se pohybovala v okolí Krejcárku, Palmovky a Holešovic, kdy u sebe měla velké modré nákupní tašky," dodal Daněk. 

Související témata:
TN.cz