mord na faře v chudobíně

Mrtvý mladík (26) ležel v krvi ve vaně. Vrah je stále na útěku!

Téma:

Hrůzný čin se stal v pondělí na faře v Chudobíně. Šestadvacetiletého mladíka našli ve vaně v kaluži krve. Místo okamžitě začali prohledávat kriminalisté, podle policie byl muž zavražděn.

Tělo mladého muže objevili policisté v pondělí na faře Československé církve husitské v Chudobíně na Litovelsku. Sedmadvacetiletý mladík měl podle informací TV Nova ležet ve vaně v kaluži krve. Už mu nebylo pomoci.

 

Okolí se nejprve domnívalo, že mohlo jít o sebevraždu, tomu ale nenasvědčoval následný příjezd několika policejních aut. Desítky kriminalistů ohledávaly přilehlou zahradu, celý kostel byl uzavřen a místním sem byl vstup zakázán. Uvedený objekt patří podle policie církvi, ta jej však delší dobu neužívala.

 

GALERIE: Podezřelé úmrtí na faře v Chudobíně

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Podezřelé úmrtí na faře v Chudobíně

 

Podle policie šlo o vraždu. Stanoveno bylo několik vyšetřovacích verzí. "Olomoučtí kriminalisté již mají k dispozici výsledky soudní pitvy, které potvrdily, že šestadvacetiletý muž z Litovelska utrpěl zranění neslučitelná se životem a zemřel násilnou smrtí," uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman.

 

Podrobnější informace policie sdělit nechtěla, neboť by podle mluvčího mohly narušit průběh vyšetřování a zkomplikovat dopadení pachatele.

 

 

"Kriminalisté Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje zahájili úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin vražda,“ uvedl mluvčí. "Pachateli v případě dopadení hrozí za trestný čin vražda trest odnětí svobody na deset až osmnáct let," dodal.

 

Podle některých nepotvrzených zjištění mělo jít o blízkého příbuzného farářky. Podle informací, které na místě získala TV Nova, se spekuluje, že se v místě, kde bylo tělo mladíka nalezeno, měly prodávat drogy. 

 

Zavražděný prý vyrůstal ve vesnici už odmala. "Byl to hodný a slušný kluk, vždycky zdravil,“ řekli reportérovi TV Nova. V 15 letech se to však podle místních zlomilo. Podle některých zdrojů měl spadnout právě do problémů s drogami.

Související témata:
mj TN.cz