Robinsonův ostrov

Mrzí ho, že zradil Terezu? A kdy oholí knírek? Odpovídal Zdeněk!

Zdeněk proplouval soutěží poměrně snadno a vydržel až do sloučení kmene. Paradoxně největší skandál způsobil až na Ostrově vyloučení, kde se prořekl a odhalil tak Terezin podraz. Jak na klíčovou chvíli vzpomíná? A jak mu Robinsonův ostrov změnil život?

Robinson Zdeněk na sebe upozornil už na začátku soutěže, když byl ještě v kmeni Tabon. Neštítil se prohledat věci Ivetě, která si v batohu schovávala kus mapy a dokonce různě po Ostrově zakopala sklenice s jídlem.

 

Kvůli tomu si Zdeněk vysloužil opovržení ostatních, částečně ale dojem vylepšil, když se ke všemu přiznal. Jeho taktika nakonec vyšla, Iveta šla domů a tenhle sympaťák "přežil" až do sloučení kmenů. V Mayonu se stal třetím vyřazeným a na Ostrově vyloučení prohrál souboj s Radovanem.

 

Ještě předtím se ale stačil prořeknout a odhalit tak Terezino tajemství. Ta se mohla do hry vrátit pod podmínkou, že nikomu neprozradí, kde celou dobu byla. Svěřila se však Markovi a Zdeňkovi a to neměla dělat. Zdeněk omylem všechno vyzradil a Tereza musela z kola ven.

 

 

Jak se zpětně ohlíží na prohledání Ivetiných věcí? A mrzí ho, že prozradil Terezino tajemství? Jak se cítil ve chvíli, kdy ji moderátor vyhodil? Jak mu Robinsonův ostrov změnil život? A shodí někdy ten svůj "prasáckej" knírek? I na Zdeněk odpovídal v přímém přenosu.

 

Zdeněk Doubek pracuje jako provozní restaurace, pochází ze Starých Splavů a je mu 21 let. Je soutěživý a miluje výzvy, proto se do soutěže přihlásil.

epa TN.cz