poznáte ho?

Lupič s pistolí v ruce přepadl kadeřnictví. Žena se ubránila!

Muž přepadl kadeřnictví - poznáte ho?
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Na konci dubna měl přepadnout maskovaný muž se zbraní v ruce pražské kadeřnictví. Když však na ženu, která zrovna stříhala zákaznici, namířil pistoli, ubránila se a muž ze salonu raději utekl.

V pátek 26. dubna před třetí hodinou odpoledne vešel do kadeřnictví v pražském Karlíně na Sokolovské ulici muž se zbraní v ruce. Obličej měl podle policistů maskovaný rouškou a s pistolí přistoupil ke kadeřnici, která právě stříhala zákaznici.

 

Chtěl po ní, aby si lehla na zem. Kadeřnice jej však neposlechla a začala se bránit. Podle policie se začala s pachatelem o zbraň přetahovat. A toho se nejspíš muž zalekl a z místa měl utéct. Nic při tom neuloupil a naštěstí nikomu neublížil.

 

Kriminalisté nyní prosí veřejnost o pomoc při pátrání. Zveřejnili fotku prchajícího muže, zachytila jej jedna z kamer na ulici. Teď se snaží zjistit jeho totožnost. "Jestliže ho někdo poznává, ať se ozve na linku 158," vyzývá mluvčí pražské policie Jan Daněk.

 

 

Muž je podle něj vysoký zhruba 165 centimetrů a má štíhlou postavu. "Působí jako nemocný člověk, který má nějaký zdravotní problém," popisuje Daněk. Případ policisté prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu loupež. "Za to hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi," uzavírá mluvčí.

mj TN.cz