Pád z věžáku

Muž (26) vyskočil z okna, dopadl na hlavu osmnáctiletého chlapce

Panelový dům - ilustrační
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Jan Pánik
Jan Pánik
26.9. 2019 5:45
Téma:

Obrovská tragédie se stala v neděli uprostřed polského hlavního města Varšavy. Šestadvacetiletý muž nepřežil pád z 18. patra věžáku. Navíc spadl přímo na mladíka, který seděl dole na lavičce. Osmnáctiletý chlapec nyní bojuje o život v nemocnici.

Neštěstí se stalo v neděli pozdě večer v ulici v centru Varšavy. "Šestadvacetiletý muž vypadl z budovy. V blízkosti jedné z restaurací pak spadl na jiného muže. Jednalo se o 18letého občana Ukrajiny, který seděl na lavičce," potvrdil podle polské televize TVN policejní mluvčí Robert Szumiata.

 

Mluvčí zároveň potvrdil, že 26letý muž na místě zemřel, zatímco 18letý mladík byl s vážným zraněním hlavy převezen do nemocnice. Podle policie je bohužel stále v bezvědomí. 

 

Celým případem se nyní zabývají kriminalisté. "V současné chvíli zjišťujeme okolnosti nehody. Zároveň byla nařízena soudní pitva," informoval mluvčí prokuratury Mirosław Chyr.

 

 

Podle předběžných informací mohl být skok z 18. patra úmyslný, muž se pravděpodobně rozhodl vzít si svůj život. Budova v centru Varšavy má soukromé apartmány k pronájmu. Jeden z nich si měl ten den pronajmout právě 26letý muž.

TN.cz