Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

otřesný případ

Muž (51) měl doma harém malých děvčat. Jednu dostal darem!

Dítě. Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz
ilustrační foto

Harém nezletilých dívek měl doma Američan z Pensylvánie (51), kterého zadržela policie po udání sousedky. Jednu osmnáctiletou dívku, se kterou měl muž dvě děti, dostal dokonce darem od jejích rodičů, informovala CNN.

Na děsivý případ sexuálního zneužívání přišli američtí policisté náhodou. Zavolala je sousedka muže, která před jeho domem spatřila dvě dívky. Televizi WPI řekla, že vypadaly jako "smutné a nešťastné" a sama údajně měla podezření, že se v domě děje něco špatného, už dlouho.

 

 

Když policie do domu Leeho Kaplana dorazila, našla tam dvanáct nezletilých dívek a jednu osmnáctiletou, s níž měl muž dvě děti. Případ této dívky je o to děsivější, že se do soukromého "harému" dostala darem.

 

Tak to alespoň vypověděli později policii její rodiče. Muži svou dceru věnovali za to, že jim pomůže z finančních problémů. Tuto dívku muž zneužíval několik let. Své první dítě s ní měl dokonce už v době, kdy jí bylo pouhých čtrnáct let.

 

 

Policie už Leeho Kaplana obvinila ze sexuálního zneužití a několika dalších zločinů. Společně s ním policie zadržela i rodiče dívky, kteří ji muži darovali.

tn.cz / gar