Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.4. 2018 15:23
šílená jízda

Muž na dálnici bránil své auto před zlodějem, jel na kapotě! VIDEO

Zdroj: youtube

Jednomu z řidičů na americké dálnici se začátkem dubna naskytl neuvěřitelný pohled. V levém pruhu totiž jeho pick-up předjelo auto s mužem na kapotě. Nejednalo se však o žádný vtípek ani kaskadérský kousek, obětavý muž se držel svého auta, které mu ukradl zloděj.

"Zavolejte policii! Ukradli mi auto," křičel muž z kapoty svého auta na posádku vedlejšího vozu. Ti nemohli uvěřit svým očím a celý incident zaznamenali na mobilní telefon.

 

Na videozáznamu však obličej údajného zloděje není vůbec vidět. Majitel vozu mu svým počínáním krádež velice ztížil. Ze záznamu je totiž patrné, že vozidlo na dálnici rozhodně nejelo plnou rychlostí. Zásah byl však stejně velice riskantní, případný pád mohl mít tragické následky.

 

Auto následně začne zrychlovat a řidič pick-upu přestane natáčet. Jestli poté zalarmoval policii není podle DailyMailu jasné. Stejně tak se neví, jak celá situace vlastně dopadla, ani kde vůz nakonec skončil.

 

 

Podle autora videa seděla za volantem ukradeného vozu žena. Mohlo se tak klidně jednat o majitelovu partnerku a tímto incidentem mohla vygradovat jejich hádka. To jsou však pouze dohady. Policie případ zatím nekomentovala.

jva TN.cz