napadení v praze

Muž brutálně zbil ženu, poté ji donutil vlézt do taxíku. Policie hledá svědky

Policie hledá svědky napadení ženy v Praze
Zdroj: Policie ČR
Policie hledá svědky napadení mladé ženy v Praze
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
13.1. 2021 9:06
Téma:

Přímo na ulici v Praze začátkem ledna muž napadl mladou ženu, mlátil ji pěstmi do obličeje a násilím ji vtlačil do taxíku, se kterým pak odjel. Přestože policie muže již zadržela, stále hledá svědky, kteří by jí pomohli s objasněním celého případu.

Případ se odehrál 3. ledna v Záhřebské ulici na pražských Vinohradech. Kolem čtvrté hodiny odpoledne tam podle policie muž přímo na ulici před zraky svědků začal mlátil mladou ženu do obličeje pěstmi. Údery byly tak tvrdé, až upadla na zem.

 

Poté ji měl zase postavit na nohy a i přes její odpor posadit do černého taxíku. Tam pokračoval v mlácení, dokud mu neřekla potřebné informace. Posléze z auta vystoupil, došel pro dvě děti a společně pak všichni odjeli.

 

 

Do cíle už ale nedorazili, svědci totiž zavolali policii, která během chvíle auto zastavila v Italské ulici. "Ačkoli byl již podezřelý zadržen a několik svědků vyslechnuto, i tak se obracíme na další svědky, především dvě ženy, které se popsané události přímo zúčastnily," informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

 

"Jejich svědectví by mohla výraznou měrou přispět k objasnění celého incidentu a řádnému ukončení případu. Kolegové přivítají i další svědectví, případně záznamy z mobilních zařízení," požádal veřejnost o pomoc.

 

Pro podezření z výtržnictví a omezování osobní svobody muži v případě odsouzení hrozí až dva roky ve vězení.

TN.cz