Obrovská oddanost

Muž chodí do práce 55 kilometrů! Jeho důvod vás překvapí

Steven Simoff chodí každý den do práce 55 kilometrů
Zdroj: facebook.com
Téma:

Láska hory přenáší. živoucím důkazem tohoto pořekadla je jednašedesátiletý muž, který každý den chodí více než 50 kilometrů do práce pěšky, aby měl peníze na léčbu nemocné manželky.

Stevenu Simoffovi z Iowy je jednašedesát. Místo toho, aby se šetřil a těšil se do důchodu, musí každý den chodit do práce pěšky. A to celých 35 mil (přibližně 55 kilometrů)!


Steven totiž pracuje jako údržbář v kasínu na nioční směně a vydělává jen devět dolarů (asi 220 korun) za hodinu. A protože se musí starat o vážně nemocnou manželku po mrtvici a několika infarktech, nemá peněz nazbyt.


Proto chodí do práce pěšky. Aby stihnul začátek směny ve 23 hodin, vychází z domova už v půl čtvrté odpoledne a několik hodin trpělivě šlape podél rušné dálnice. Bez ohledu na to, jestli svítí slunce, prší nebo mrzne.


Simoff by se se ženou a vnukem rýád přestěhoval blíž k práci, jenže nemůže, protože si nemůže dovolit vyšší nájem v okolí kasina, které ho zaměstnává. Auto sice má, ale je staré a málokdy mu může doplnit nádrž.


Simoff se nechal slyšet, že docela často se mu povede u dálnice někoho stopnout a nemusí tak šlapat celou cestu, z práce ho pak vozí kolega. I tak ovšem prý potřebuje každé dva měsíce nové boty.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Nejvyšší podpatky vám mohou zlomit nohu. Jak se na nich chodí?

To tu ještě nebylo! Místo chůze v lodičkách se modelka na mole projížděla na skateboardu!

pez TN.cz