Tragický konec

Muž chtěl přítelkyni na Valentýna požádat o ruku. Našel ji mrtvou!

Megan Kirley
Zdroj: facebook, Megan Kirley
Megan byla velkou milovnicí psů

Muž z australského Brisbane našel svoji přítelkyni se střelným zraněním v jejím domě. Okamžitě zavolal pomoc, lékaři už ji ale nedokázali zachránit. Pieter se pak svěřil, že ženu plánoval na Valentýna požádat o ruku.

Tragický konec má láska Pietera Pickera a Megan Kirleyové z Brisbane. V noci na sobotu byla Megan zastřelena v domě, kde dvojice žila. Její přítel ji našel kolem třetí v noci, když se zřejmě vrátil domů. Přestože ihned zavolal pomoc, záchranáři už mohli jen konstatovat smrt.

 

Policisté Pietera po smrti jeho partnerky zadrželi, o den později ho ale propustili na svobodu. Zároveň požádali všechny svědky, kteří si v okolí domu všimli podezřelého člověka, případně mají kamerové záznamy z auta, aby se jim ozvali. Zatím nemají jedinou stopu.

 

"Měla dobré srdce a pomáhala všem, kdo to potřeboval - bez váhání a často za cenu svého prospěchu," citoval portál Brisbane Times Pieterova slova. Meganin partner je z její vraždy naprosto zdrcený. Na Valentýna totiž chystal obrovské překvapení.

 

 

"Mluvili jsme o tom a shodli jsme se, že spolu chceme strávit zbytek života. A tak jsem koupil prsten a plánoval ji požádat o ruku na den svatého Valentýna," svěřil se Pieter. Místo toho se bude se svou vyvolenou rozloučit naposledy.

 

Zdrceni z Meganiny smrti jsou také její přátelé, kteří nechápou, že zatím nebyl nikdo zatčen. "Tahle krásná a inteligentní žena, která byla silná a celý život bojovala proti násilí... Jak mohla dojít tak hrozného a násilného konce? A ten, kdo to udělal, je pořád na svobodě," rozčílila se kamarádka April.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz